Veilinghavenkade Utrecht

Verhuurd
Woonoppervlakte: 110 m2
31

Gemeubileerd appartement met parkeerplek in de garage en uitzicht op de Veilinghaven.
In de prachtige gerealiseerde Parkhaven in Dichterswijk gelegen, 4-kamer maisonnette op de begane grond en 1ste verdieping met royaal balkon op het zuiden. Parkhaven kenmerkt zich als een ruim opgezette, populaire wijk met veel groen en een levendig karakter aan de historische haven. In de wijk wordt bewust gespeeld met niveauverschillen, wat een speels effect geeft. De woning ligt op een steenworp afstand van centraal station Utrecht en de binnenstad.
De woning is luxe afgewerkt en heeft een eigen entree in de prachtige afgesloten gemeenschappelijke binnentuin. Op de begane grond is vanuit de entree de 1ste slaapkamer bereikbaar evenals de grote luxe badkamer. De woonkamer bevindt zich op de 1ste verdieping en loopt over in het balkon, dat een wijds uitzicht biedt over de oude haven met de historische woonschepen. Ook bevinden zich op de 1ste verdieping de open keuken met berging, twee slaapkamers en een separaat toilet. Tot slot bevindt zich onder het gebouw een garage met een parkeerplaats.

Indeling
Begane grond
Via de eigen entree kom je in de hal welke toegang biedt tot de eerste slaapkamer en badkamer met toilet, ligbad, separate douche en dubbele wastafel. In de hal bevindt zich ook de trap naar de eerste etage.

Eerste verdieping
De gang op de eerste verdieping geeft toegang tot de werkkamer, grote slaapkamer, separaat toilet en woonkamer met open-keuken. De keuken is voorzien van koel-vriescombi, oven, elektrische kookplaat, vaatwasser en afzuigkap. Vanuit de woning kamer kom je op het ruime balkon met prachtig uitzicht over de schepen in de Veilinghaven.

Bijzonderheden:
- Minimaal 12 maanden
- Huur exclusief nutsvoorzieningen
- Waarborg gelijk aan één maand huur
- Opleverniveau is gemeubileerd
- Huisdieren niet toegestaan
- Geen studenten en/ of woningdelers

Furnished apartment with parking and beautiful view over the harbor. Located in the district parkhaven is this beautiful apartment with 3 bedrooms and a spacious balcony. The quays of the harbor have been lowered and restored, creating beautiful views on this historic place.
The city center of Utrecht can be reached within 5 minutes by bike. Within a few minutes you are on the ring of Utrecht. The car can be parked in the secure parking garage.

Layout
Ground floor
Through the private entrance you enter the hall which provides access to the first bedroom and bathroom with toilet, bath, separate shower and double sink. In the hall there is also the stairs to the first floor.

First floor
The hall on the first floor gives access to the office, large bedroom, separate toilet and living room with open kitchen. The kitchen is equipped with fridge-freezer, oven, electric cooking plate, dishwasher and extraction hood. From the living room you enter to the spacious balcony with beautiful views over the ships in the harbor.

Particularities:
- Minimum 12 months
- Rent excluding utilities
- Deposit equals one month rent
- Furnished
- Pets not allowed
- No students and / or home sharing

Lees volledige beschrijving Beschrijving inklappen

Kenmerken

Overdracht
Status Verhuurd
Aanvaarding 01-10-2018
Oppervlakten en inhoud
Woonoppervlakte 110 m2
Inhoud 325 m3
Overig
Woonlagen 2
Parkeren Openbaar parkeren
Oplevering

Gemeubileerd

Aanvaarding

01-10-2018

Bezichtiging?

Bezichtiging aanvragen

Reageren op deze woning is niet meer mogelijk.

Ander aanbod

Te huur

S L van Alterenlaan Jaarsveld

€ 2.750 per maand

Woonoppervlakte: 135 m2

31

Thuiskomen in een landelijke cottage, ingericht met uitzonderlijke luxe, sfeer, historie en natuur.

Te huur

2e Atjehstraat Utrecht

€ 1.950 per maand

Woonoppervlakte: 88 m2

31

Prachtig karakteristieke gemeubileerd 5-kamer bovenwoning met dakterras, gelegen in het rustige deel van Lombok, is binnenkort beschikbaar.

Te huur

Lange Nieuwstraat Utrecht

€ 2.150 per maand

Woonoppervlakte: 90 m2

21

Gemeubileerd appartement met twee slaapkamers in het hart van het Museumkwartier op 150 meter van de Dom!

Share
Back to top